Maak direct een afspraak
Ado Bike XL Den Haag
Leyweg 595 C
2545GH 's-Gravenhage070 - 308 08 40
Ado Bike Delft
Papsouwselaan 474 A
2624EP Delft015 - 285 02 42
Jos Lock/ Ado Bike Maassluis
Haven 11
3143 BB Maassluis010 - 591 21 75
Servicepunt Rotterdam
Stadionweg 29B
3077AN Rotterdam010 - 310 62 65
De Altec Fania Mystique is een betrouwbare en veilige elektrische moederfiets. Deze e-bike is namelijk speciaal ontworpen om moeder en kind veilig en comfortabel van a naar b te brengen. Denk bijvoorbeeld aan de extra lage instap en de extra ruimte tussen de zadel en het stuur. Zo kun je niet alleen makkelijk opstappen, maar heb je ook nog genoeg ruimte om comfortabel te kunnen fietsen met een kinderzitje voorin.
Doordat de Altec Fania over een voorwielmotor beschikt, zul je naast een optimale ondersteuning kunnen genieten. Dit type motor is niet voor niets zo populair! Daarnaast heeft deze mooie moederfiets 7 handige Shimano versnellingen. Hiermee kun je heel wat kilometers in comfort afleggen. Zo kun je samen met je kleine koter veilig de wereld op de fiets ontdekken! Het frame is bovendien gemaakt uit aluminium. Dit materiaal is volledig roestvrij en lekker licht. Met het dubbele standaard zet je de Altec Fania bovendien overal stevig geparkeerd neer. Ja, deze moederfiets laat echt weinig te wensen over!
Het Achterlicht gaat aan door het "plusknopje" 5 seconden in te drukken. Om het licht weer uit te zetten druk je ditzelfde knopje nogmaals 5 seconden in.